Virsmas drenāžas paklāji

Schlüter® sistēmas balkoniem piedāvā izstrādājumu asortimentu, kas pielāgoti cits citam un kalpo kā kompleksi risinājumi balkonu un terašu ierīkošanā, kuri tiks noflīzēti ar flīzēm vai dabīgo akmeni. Sistēmā ietilpst Schlüter®-TROBA drenāžas, izolācijas starpklāji no Schlüter®-DITRA sērijas, kā arī BARA sērijas profili, kas paredzēti balkonu malu apdarei. Ūdens novadīšanas sistēma Schlüter®-BARIN un grīdas notekas Schlüter®-KERDI-DRAIN savienojumā ar balkonu sistēmu pielietojami ūdens novadīšanai.

Schlüter®-DITRA-DRAIN ir triecienu izturīgs polietilēna materiāls ar speciāli radžotu struktūru vienā pusē un polipropilēna filtra audumu otrā pusē. Tas ir universāls pamatnes materiāls flīžu segumiem, kas kalpo gan spriegumu noņemšanai, gan kā efektīva kapilāri pasīvā plānā virsmas drenāža. (vairāk…)
Schlüter® – TROBA ir droša un ilglaicīgi iedarbīga virsmas drenāža, ieklāšanai virs horizontāli slīpumā ierīkotas hidroizolācijas, virs kuras uzklāta bez šuvju klona vai šķembu bēruma. Tā sastāv no caurumotas spiediena izturīgas izciļņu folijas no polietilēna un veido starp hidroizolāciju un klonu velvjveidīgus tukšumus.Ja uz bez šuvju klona tiks uzklāts flīžu segums, izolācijai nepieciešams izmantot Schlüter® – DITRA paklāju. (vairāk…)
Schlüter® – TROBA-PLUS/ -TROBA-PLUS 8 G ir droša un ilgstoši iedarbīga virsmas drenāža, kas droši novada sakrājušos ūdeni. Tukšās vietas starp izciļņu rindām un audumu veido siltuma un soļu skaņas slāpējošu gaisa polsteri, kas vienlaicīgi pasargā hidroizolāciju no kaitīgās mehāniskas slodzes. Tiek nodrošināta vienmērīga slodzes sadale pa visu hidroizolācijas virsmu. (vairāk…)
Schlüter® –TROBA-LINE-TL/ -TLR/ -TLR-E ir nerūsējošā tērauda drenāžas tekne. To var iemontēt maza augstuma balkonu un terašu konstrukcijās pie durvīm, lai novērstu lieka ūdens uzkrāšanos. Tekni var arī izmantot kā virsmas drenāžu. (vairāk…)
 Schlüter® -TROBA-STELZ-MR ir gredzeni, kurus izmanto kā palīgierīces liela izmēra flīžu montāžai uz balkoniem un terasēm. 25 mm augsto plastmasas gredzenu izmanto kā veidni un aizpilda ar celtniecības javu flīžu šuvju krustojuma vietās pirms flīžu montāžas. (vairāk…)
Schlüter® -TROBA-STELZ-DR ir maza augstuma veidņu gredzeni zemam izlīdzinošam slānim uz Schlüter® -TROBA PLUS drenāžas paklāja. Pēc celtniecības javas ieklāšanas gredzenus var atstāt kā stacionāros veidņus, vai arī noņemt un izmantot atkal. (vairāk…)
Schlüter®-KERDI-DRAIN-SP-E ir nerūsējošā tērauda ūdens novadīšanas palīg elements, lietus ūdens novadīšanai no balkonu vai terašu virsmām cauri sienai. Elementu iestrādā zem Schlüter® – KERDI hidroizolācijas auduma. (vairāk…)