Profili sienām un nobeigumiem

Schlüter®-JOLLY, –RONDEC un QUADEC sērijas flīžu profili paredzēti sienu stūru un grīdlīstu dekoratīvai, un tajā pašā laikā slodzi nest spējīgai apmalei segumiem no flīzēm un dabīgā akmens. Plašā krāsu izvēle un materiāli no kā izgatavoti profili paver ļoti lielas iespējas dizaineriem. Pielietojot tos kopā ar DESIGNLINE un QUADEC-FS dekoratīviem listelas profiliem, šie Schlüter®-Systems izstrādājumi palīdzēs Jums radīt neatkārtojamus interjera risinājumus.

Schlüter®-FINEC ir augstas kvalitātes flīžu profils kas izgatavots no nerūsējošā tērauda vai dabīgi matēta anodētā alumīnija flīžu vai apmetuma ārējo stūru apdarei un aizsardzībai. (vairāk…)
Schlüter®-QUADEC ir augstas kvalitātes flīžu profils kas piedāvā lielisku flīzētu sienu ārējo stūru ārējās šķautnes aizsardzību. Profila redzamā daļa veido taisnleņķa stūri pret flīžu klājumiem. Profils izmantojams sienu ārējo stūru apdarei, cokola līstes nobeigumam kā arī segumu laukumu norobežošanai. (vairāk…)
Schlüter®-RONDEC ir augstas kvalitātes flīžu profils kas piedāvā lielisku flīzētu sienu ārējo stūru ārējās šķautnes aizsardzību. Profila redzamā daļa veido simetriski noapaļotu stūri pret flīžu klājumiem. Profils izmantojams sienu ārējo stūru apdarei, cokola līstes nobeigumam kā arī segumu laukumu norobežošanai. (vairāk…)
Schlüter®-JOLLY ir dekoratīvi metāla profili flīzētu sienu ārējo stūru apdarei. Šo profilu var izmantot arī kā noslēdzošo profilu, kurš kalpo flīžu seguma ārējo malu aizsargāšanai no mehāniskiem bojājumiem. (vairāk…)
 Schlüter®-DECO ir flīžu profils ar platu dekoratīvu redzamo daļu, kas paredzēts dekoratīvas joslas starp flīzēm iegūšanai. (vairāk…)
Schlüter®-DESIGNBASE-SL ir  augstas kvalitātes pārklāts vai anodēta alumīnija profils ātrai un pievilcībai grīdlīstu izveidei. (vairāk…)
  Schlüter®-DESIGNBASE-CQ ir augstas kvalitātes pārklāts vai anodēta alumīnija profils ātrai un pievilcībai grīdlīstu izveidei. Pateicoties integrētām kamerām un ar regulējama augstuma atbalsta profilam, kas izgatavoti no plastmasas, iespējams ievietot un paslēpt instalācijas kabeļus. (vairāk…)
Schlüter®-INDEC ir augstas kvalitātes anodēts alumīnija profils sienu stūriem vai flīžu seguma ārējo malu nosegšanai. Profila redzamā virsma veido padziļinātu iekšējo stūri. (vairāk…)
Schlüter®-DIADEC ir augstas kvalitātes anodēts alumīnija profils sienu stūriem vai flīžu seguma ārējo malu nosegšanai. Profila redzamā daļa veido ārējo stūri 45o leņķī. Profilā ir iestrādāts spraislis, kas izveido noteiktu attālumu starp flīžu segumu un profilu. (vairāk…)
Schlüter®-QUADEC-FS ir dekoratīvs profils ornamenta flīžu joslas ierāmēšanai. (vairāk…)
Schlüter®-DECO-DE ir augstvērtīga nerūsējošā tērauda profils, kas paredzēts flīzētu sienu 135o ārējo stūru apdarei un drošai malu aizsardzībai. (vairāk…)
Schlüter®-DECO-SG ir dekoratīvs dizaina profils flīžu virsmām. Tas veido 12 mm plašu ēnas šuvi. Profila veidotā šuve ir ideāli piemērota stikla elementu montāžai grīdu un sienu plaknēs. (vairāk…)
Schlüter®-DESIGNLINE ir listelas profils ar kura palīdzību var dekorēt sienu flīzējumu. Šī sērija kombinējas ar Schlüter® -RONDEC/ -QUADEC sienu stūru apdares profiliem. (vairāk…)
Schlüter®-RONDEC-DB ir dekoratīvs flīzētu sienu un flīzētu grīdlīstu nobeiguma profils ar izteiktu izceltu noapaļojumu. (vairāk…)
Schlüter®-RONDEC-STEP/ -STEP-CT profils kalpo flīzētu galda virsmu vai plauktu malu apdarei. Profilā var turpināties augšējās apdares materiāls vai jebkurš cita veida dekoratīvās apdares materiāls. (vairāk…)
Schlüter®-SCHIENE-STEP/ -STEP-EB profils kalpo flīzētu galda virsmu malu apdarei. (vairāk…)
Nerūsējošā tērauda stūra profils Schlüter® –ECK-E paredzēts flīzētu sienu ārējo stūru apdarei, un kalpo drošai flīžu malu aizsardzībai. Perforētie profila stiprināšanas elementi flīžu uzklāšanas laikā aizdarās ar flīžu līmi. (vairāk…)
Nerūsējošā tērauda stūra profils Schlüter® –ECK-K/ -KHK/ -KI paredzēts pielīmēšanai uz flīzētiem vai ar citiem sienu apdares materiāliem apstrādātiem sienu ārējiem stūriem. (vairāk…)