Profili pakāpienu malām

Kāpņu pakāpienu malas tik pakļautas lielām mehāniskām slodzēm, un ir viens no nelaimes gadījumu cēloņiem. Pateicoties neslīdošam materiālam un atšķirīgam ārējam izskatam Schlüter®-TREP profili palielina drošību uz kāpnēm. Tie pasargā pakāpienu malas no bojājumiem un aizsargā flīzes, kas uzklātas uz pakāpienu virsmām no bojājumiem.

Schlüter® –TREP-S / -B ir no alumīnija(-S/ -B) vai nerūsējošā tērauda (-S-E) izgatavoti nesošie profili kāpņu pakāpienu malām, kuri komplektējas ar maināmiem šuriem (TREP-S) vai platiem (TREP_B) pret slīdēšanas plastmasas ieliktņiem. (vairāk…)
Schlüter® –TREP-E/ -EK/ -EFK ir speciāli profilēts, neslīdošs profils kāpņu pakāpienu malām, kas izgatavots no nerūsējošā tērauda. Schlüter® -TREP-EK ir uzlīmējams uz flīzēm vai dabīgā akmens plāksnēm. (vairāk…)
Schlüter® –TREP-G/ -GL/ -GK/ -GLK ir skrāpēta nerūsējošā tērauda profils pakāpiena malai. Tā virspusē pielīmēta neslīdoša materiāla josla. Schlüter® -TREP-GK ir uzlīmējams uz flīzēm vai dabīgā akmens plāksnēm. (vairāk…)
Schlüter® –TREP-FL ir florentīnas formas profils kāpņu pakāpienu malām. Profils izgatavots no dabīgi matēta anodēta alumīnija vai nerūsējošā tērauda. Tam ir speciāls neslīdošs profilējums un tas paredzēts drošai un dekoratīvai kāpņu pakāpienu malu noformēšanai. Izmantojams kāpnēm kas flīzētas ar flīzēm vai dabīgā akmens plāksnēm. (vairāk…)