Profili deformācijas šuvēm

Schlüter®-DILEX sērijas profilu piedāvā Jums apkopi neprasošus un funkcionālus risinājumus visām pastāvošajām deformācijas šuvēm. Piegādes programmā ietverti dažādi profilu tipi celtniecības, norobežojošām, malu un savienojošām šuvēm. Profili tiek iestrādāti flīzēšanas laikā. Mūsu DILEX profili tiek piedāvāti dažādos variantos, kas atbilst iespējamai mehāniskajai vai ķīmiskai slodzei.

Deformācijas šuves
Tās tiek ierīkotas visai ēkai vai būvei, lai to sadalītu atsevišķās, ar deformāciju nesaistītās ēkas daļās. Tās tiek paredzētas ēkas projektēšanas stadijā, ņemot vērā ēkas vai būves konstruktīvo risinājumu un atsevišķu slodžu savstarpēji statisko iedarbību. Šādas šuves ierīko cauri ne tikai visām ēkas nesošajām konstrukcijām, bet arī nenesošajām konstrukcijām. Tās jāveido arī bez šuvju grīdu konstrukcijās un segumos, tieši virs nesošo konstrukciju šuvēm, un tām jābūt arī atbilstošam platumam.
Schlüter® –DILEX- BT/ -BTO/ -BTS alumīnija profils sadalošajām šuvēm. Profils sastāv no divām savā starpā savienotām daļām, kurām sānu malās ir šarnīra savienojumi. Rezultātā šis profils spējīgs kompensēt deformācijas trīs dimensijās. (vairāk…)
Schlüter® –DILEX-KSBT profils sadalošajām šuvēm. Nesošās sānu malas un stiprināšanas pēdas tam ir no nerūsējošā tērauda vai alumīnija, bet deformācijas ieliktnis no mīkstas gumijas 20 mm vai 30 mm platumā. (vairāk…)
Šuves spriegumu kompensācijai.
Šīs šuves parasti lielas platības bez šuvju grīdas segumu vai citu konstrukciju sadala mazākos iecirkņos. Tās tiek ierīkotas no seguma virsmas līdz atdalošam slānim zem bez šuvju pamatnes vai līdz pārseguma izolācijai. Pamatnes deformācijas šuves nedrīkst vienkārši nosegt ar grīdas pārsegumu, neveidojot tajā deformācijas šuvi.​
Schlüter®-DILEX-DFP profils deformācijas šuvēm ar pašlīmējošu stiprināšanas pēdu, un tas paredzēts montāžai durvju ailēs bez šuvju klona sadalīšanai neatkarīgās deformācijas zonās. (vairāk…)
Deformācijas šuvju profils Schlüter® –DILEX-EP izmantojams „peldošajās” grīdās un izlīdzinošajās kārtās. Profila sānu malas ir no cieta PVC materiāla, bet profila augšpusē un apakšpusē deformācijas zonā iestrādāta mīksta plastmasa. (vairāk…)
  Sprieguma šuves biezai javas kārtai
Schlüter® –DILEX- EMP nerūsējošā tērauda profils deformācijas šuvēm, paredzēts iegremdēšanai celtniecības javas kārtā. Pateicoties riev savienojumam, tas kompensē horizontālas deformācijas. (vairāk…)
Schlüter® –DILEX- EZ 70 profilu pielieto deformācijas spriegumu kompensēšanai, kā arī dekoratīviem mērķiem. Tam ir iegrieztas sānu malas no cieta PVC un deformācijas zonas no mīkstas plastmasas. Iestrādājams kopā ar izlīdzinošo celtniecības javas kārtu. Augstuma segmentus nogriež atbilstoši konstrukcijas nepieciešamajam augstumam. (vairāk…)
Schlüter® –DILEX- MOP paredzēts kompensācijas šuvēm. Tam ir cietas perforētas sānu malas no reģenerēta cieta PVC un deformācijas zonas no pelēkas mīkstas plastmasas. Iestrādājams kopā ar izlīdzinošo celtniecības javas kārtu. (vairāk…)
Schlüter® –DILEX- MP ir deformācijas šuvju profils ar rievotām sānu malām no cieta reģenerēta PVC, un deformācijas zonas ir no mīkstas plastmasas. Tas papildus komplektējas ar pagarināšanas elementiem. Iestrādājams kopā ar izlīdzinošo celtniecības javas kārtu. (vairāk…)
Sprieguma šuves plānai javas kārtai
Schlüter® –DILEX-KS/ -EKSB profils sadalošajām šuvēm. Nesošās sānu malas un stiprināšanas pēdas tam ir no nerūsējošā tērauda vai alumīnija, bet deformācijas ieliktnis no mīkstas gumijas. Schlüter® -DILEX –EKSB profils deformācijas šuvēm. paredzēts plāniem grīdas segumiem. Sānu stiprināšanas pēdas tam ir no nerūsējošā tērauda, kas savstarpēji savienoti ar nemaināmu deformācijas zonu no mīkstas plastmasas. (vairāk…)
Schlüter® –DILEX-AKWS profils sadalošajām šuvēm. Nesošās sānu malas un stiprināšanas pēdas tam ir no alumīnija, bet deformācijas ieliktnis no mīkstas plastmasas. (vairāk…)
Schlüter® –DILEX-EDP ir no nerūsējošā tērauda izgatavots deformācijas šuvju profils ar rievsavienojumu, kas kompensē horizontālas deformācijas. (vairāk…)
Schlüter® –DILEX-BWB ir deformācijas šuvju profils, kuram sānu malas ir no reģenerēta cietā PVC. Augšējā deformācijas zona ir 10 mm plata redzama virsma no mīkstas plastmasas. (vairāk…)
Schlüter® –DILEX-BWS ir deformācijas šuvju profils, kuram sānu malas ir no reģenerēta cietā PVC. Augšējā deformācijas zona ir 5 mm plata redzama virsma no mīkstas plastmasas. (vairāk…)
Schlüter® –DILEX –EZ 6/ 9 profils kalpo dekoratīvu šuvju iegūšanai un spriegumu noņemšanai flīžu un dabīgā akmens segumos, kas uzklāti ar plānas kārtas līmēm. (vairāk..)
Malu šuves.
Šīs šuves norobežo bez šuvju pamatnes savienojuma vietas ar sienām vai citām caurejošām nesošajām konstrukcijām, piemēram, kolonnām. Pareizi izveidotas, tās ir arī labs triecien trokšņa un kustības izraisīto trokšņu izolators. Malu šuves nedrīkst neierīkot, jo tad šajās vietās var veidoties skaņas tilti, bet nesošajās konstrukcijās papildus spriegumi.
Schlüter® –DILEX – AHK/ -AHKA ir noapaļots profils, kas izgatavots no alumīnija, un paredzēts sienu iekšējo stūru noformēšanai. Piedāvājumā ir dažādi anodēti pārklājumi. (vairāk…)
Schlüter® –DILEX-RF/ -EK ir no mīkstas un cietas plastmasas, kas sastāv no divām daļām ar rievsavienojumu. Tas paredzēts lai izveidotu elastīgus un apkopi neprasošus grīdas – sienas vai cokola savienojumus. (vairāk…)
Schlüter®-DILEX-EKE/ -EF ir viendaļīgs, elastīgs stūru profils, kas izgatavots no cietas un mīkstas plastmasas un paredzēts sienu iekšējo stūru un sienas – grīdu savienojuma šuvēm. Šo profilu pielietot stabilās konstrukcijās. (vairāk…)
Schlüter® –DILEX –HK ir noapaļots, reģenerēta cietā PCV profils ar noapaļojumu no mīkstas plastmasas. Paredzēts sienu iekšējo stūru un sienu-grīdas savienojumu izveidošanai paaugstinātu higiēnas prasību gadījumos pārtikas rūpniecībā, sabiedriskās virtuvēs un citur. (vairāk…)
Schlüter® –DILEX –HKW ir noapaļots cietas plastmasas profils sienu iekšējo stūru profils, kas pakļautas nelielām deformācijām. (vairāk…)
Schlüter® –DILEX –HKU ir noapaļots profils, kas pilnībā izgatavots no nerūsējošā tērauda, un paredzēts sienu iekšējo stūru un sienu -grīdas savienojumu izveidošanai paaugstinātas higiēnas prasību gadījumos.Pateicoties savādāk izvietotajai enkurošanas pēdai profilu var izmantot dažāda biezuma flīzēm. (vairāk…)
Schlüter® –DILEX –HKS/ -EHK ir kombinēts profils no noapaļota nerūsējošā tērauda daļas, un elastīgu deformācijas šuvi kustīgu flīzētu sienu – grīdas savienojuma izveidošanai. (vairāk…)
Savienojošās šuves.
Šīs šuves veido starp viena vai vairāku veidu apdares segumiem, piemēram, telpu stūros. Tās ar labiem panākumiem var veidot arī salaiduma vietās, mainoties apdares materiālam, kā arī savienojuma vietās ar citām celtniecības konstrukcijām vai izstrādājumiem, piemēram, durvju blokiem. Šuvju dziļumam jāatbilst apdares materiāla biezumam.​
Schlüter®-DILEX–AS ir elastīgs savienojošais profils, kas paredzēts iebūvējamo elementu savienojuma šuvēm, piemēram, dušas paliktņi, durvju un logu rāmji. (vairāk…)
Schlüter®-DILEX-BWA ir profils no plastmasas, kas paredzēts flīžu segumu savienojuma šuvēm ar citiem apdares materiāliem vai iebūvējamiem elementiem, piemēram, ar durvju kārbām vai logu rāmjiem. (vairāk…)