Profili balkona malu apdarei

Schlüter® sistēmas balkoniem piedāvā izstrādājumu sortimentu, kas pielāgoti cits citam un kalpo kā kompleksi risinājumi balkonu un terašu ierīkošanā, kuri tiks no flīzēti ar flīzēm vai dabīgo akmeni. Sistēmā ietilpst Schlüter®-TROBA drenāžas, izolācijas starpklāji no Schlüter®-DITRA sērijas, kā arī BARA sērijas profili, kas paredzēti balkonu malu apdarei. Ūdens novadīšanas sistēma Schlüter®-BARIN un grīdas notekas Schlüter®-KERDI-DRAIN savienojumā ar balkonu sistēmu pielietojami ūdens novadīšanai.

Schlüter® – BARA-RAK ir noslēdzošais malas profils ar lāseni no krāsota alumīnija. Paredzēts montāžai uz gatava bez šuvju klona ar pietiekamu slīpumu, un kalpo kā noslēdzošais profils ar lāseni. (vairāk…)
Schlüter® – BARA-R ir T-veida krāsota alumīnija noslēdzošais malas profils, kas paredzēts balkona vai terases konstrukcijas brīvās malas apdarei. (vairāk…)
Schlüter® – BARA-RAKE/ -RAKEG ir noslēdzošais malas profils ar lāseni. Paredzēts montāžai uz gatava bezšuvju klona ar pietiekamu slīpumu. Profilu Schlüter® -BARA-RAKE visieteicamāk pielietot konstrukcijās ar virsmas drenāžu Schlüter® -DITRA-DRAIN. Augšējā profila mala nosedz flīžu seguma ārējo malu. (vairāk…)
 Schlüter® – BARA-RAM ir krāsota alumīnija noslēdzošais profils ar lāseni. To uzstāda vajadzīgā augstumā attiecībā pret pamatni un izmanto kā vaduli slīpumā veidota bez šuvju klona ierīkošanai. (vairāk…)
Schlüter® – BARA-RAP ir nerūsējošā tērauda vai krāsota alumīnija aizsargājošais profils. Savienojumā ar nesošo Schlüter® -BARA-RW profilu, tas kalpo balkona vai terases brīvo (sānu) malu noformēšanai. (vairāk…)
Schlüter® – BARA-RK ir krāsota alumīnija T-veida noslēdzošais malas profils. Profila priekšējā malā ir izvirzīts lāsenis, kurš nosedz šuvi starp pamatni un drenāžu TROBA. (vairāk…)
Schlüter® – BARA-RKK/ -RKKE ir krāsota alumīnija T-veida noslēdzošais malas profils. Paredzēts montāžai uz gatava bezšuvju klona ar pietiekamu slīpumu, un kalpo kā noslēdzošais profils ar lāseni. Profilu ieteicams pielietot konstrukcijās ar hidroizolācijas paklāju Schlüter® -DITRA. Augšējā profila mala nosedz flīžu seguma ārējo malu. (vairāk…)
Schlüter® – BARA-RKB ir krāsota alumīnija T-veida noslēdzošais malas profils montējams tieši pirms plānu segumu uzklāšanas. Profila priekšējā malā ir izvirzīts lāsenis. (vairāk…)
Schlüter® – BARA-RKL/ -RKLT ir krāsota alumīnija, L-veida formas un ar ūdens novadīšanas caurumiem, balkonu malu profils. Paredzēts liela formāta plāksnēm, kas pēc izvēles tiek montētas uz pamatnes no šķembām vai uz atbalstiem. (vairāk…)
Schlüter® – BARA-RT ir T-veida profils no krāsota alumīnija, kas kalpo balkona un terases brīvo malu apdarei. Augšējais profila izvirzījums aizsargā pārklājuma malas, bet apakšējā mala veido lāseni, kā arī nosedz virsmas drenāžas TROBA šuvi. (vairāk…)
Schlüter® – BARA-RTK ir noslēdzošais malas profils ar lāseni. Paredzēts montāžai uz gatava bezšuvju klona ar pietiekamu slīpumu. Profilam ir stiprinājumi, kas paredzēti Schlüter® -BARIN ūdens noteksistēmas stiprināšanai. (vairāk…)
Schlüter® –BARA-RTKE/ -RTKEG ir noslēdzošais malas profils ar lāseni. Paredzēts montāžai uz gatava bezšuvju klona ar pietiekamu slīpumu. Profilam ir stiprinājumi, kas paredzēti Schlüter® -BARIN ūdens noteksistēmas stiprināšanai. Profilu Schlüter® -BARA-RTKE vis ieteicamāk pielietot konstrukcijās ar virsmas drenāžu Schlüter® -DITRA-DRAIN. Augšējā profila mala nosedz flīžu seguma ārējo malu. (vairāk…)
Schlüter® BARA-RTP ir noslēdzošais malas profils, kas paredzēts Schlüter® -BARIN ūdens noteksistēmas stiprināšanai. Profilu montē jau pie esoša balkona vai terases brīvās malas. (vairāk…)
Schlüter® – BARA- RW ir nerūsējošā tērauda vai krāsota alumīnija L-veida noslēdzošai profils, kurš kalpo balkonu vai terašu brīvo malu noformēšanai. (vairāk…)
Schlüter® – BARA- RWL ir nerūsējošā tērauda vai krāsota alumīnija noslēdzošais malas profils. Tas lieliski der balkonu un terašu brīvo malu noformēšanai gadījumā, ja segums uzklāts uz šķembu vai smilšu pabērumu. (vairāk…)

Schlüter® – BARA-FAP ir krāsota alumīnija profils balkonu nesošo elementu priekšējās malas apdarei. (vairāk…)
Schlüter® – BARA-HV ir pašlīmējoša poliuretāna lenta ar auduma virsmu un apakšējoo līmējošo daļu no butila. Paredzēta drošai Schlüter® -KERDI hidroizolācijas pieslēgšanai pie Schlüter® -BARA-RKL profila. (vairāk…)
Schlüter® – BARA-ESOT ir nerūsējoša tērauda nesošai cokola profils. To pielieto gadījumos, ja cokola flīzei nav atbilstoša nest spējīga pamatne. (vairāk…)
  Schlüter® – BARIN-SR ir krāsota alumīnija ūdens noteku sistēma, kas paredzēta ūdens novadīšanai no balkonu un terašu virsmām. Stiprinās pie tiem paredzētiem Schlüter® -BARA profiliem. (vairāk…)
Lietus ūdens notekcaurules un to papildus elementi Schlüter® -BARIN-R ir izgatavoti no ķīmiski apstrādāta un ar krāsu pārklāta alumīnija. (vairāk…)