Metāla profili grīdām

Noslēdzošie profili, piemēram, Schlüter®-SCHIENE norobežo flīžu klājumu un aizsargā keramisko un dabīgā akmens plākšņu ārējās malas no mehāniskiem bojājumiem. Profili Schlüter®-RENO kalpo bez pakāpiena pārejas izveidošanai starp dažāda augstuma grīdas segumiem. Tādēļ izmantojot grīdu ierīkošanā mūsu piedāvātos noslēdzošos profilus Jūs iegūstat grīdas, kas atšķiras ar estētisku noformējumu un ilgmūžību.

Schlüter®-SCHIENE profils paredzēts flīžu segumu ārējo malu apdarei. Šo profilu var pielietot arī citiem mērķiem, kā arī citiem pārklājuma veidiem, piemēram, parketam, mīkstiem grīdas segumiem, dabīgā akmens un citiem segumiem. (vairāk…)
Schlüter®-SCHIENE-V ir noslēdzošais profils, kurš paredzēts koka segumu vai citu regulāru formu ,piemēram, teraco, grīdas apdares materiālu ārējo malu apdarei. Profils ir ar taisnleņķa pāreju no stiprinājuma pēdas uz taisnu noslēdzošo malu. (vairāk…)
Schlüter®-SCHIENE-BASIC profils paredzēts flīžu segumu vai citu regulāru formu grīdas apdares materiālu ārējo malu apdarei. Profils ir ar taisnleņķa pāreju no stiprinājuma pēdas uz taisnu noslēdzošo malu. (vairāk…)
Schlüter®-RENO-TK profils kalpo bez pakāpiena pārejas radīšanai starp flīžu segumu un tam piekļauto mīksto grīdas segumu vai cita veida grīdas segumu ar zemāku augstumu. Bez tam profils efektīvi aizsargā flīžu segumu ārējās malas. (vairāk…)
Schlüter®-RENO-V ir profils ar regulējamu pārejas elementu, lai radītu bez pakāpiena pāreju starp dažāda augstuma grīdas segumiem. Profila nesošajā elementā ir iestrādāts spraislis, kas izveido noteiktu attālumu starp flīžu segumu un profilu. (vairāk…)
Schlüter®-RENO-U profils kalpo bez pakāpiena pārejas radīšanai starp dažāda augstuma grīdas segumiem. Profilā ir iestrādāts spraislis, kas izveido noteiktu attālumu starp flīžu segumu un profilu. Schlüter®-RENO-EU profilam nav iestrādāts spraislis. (vairāk…)
Schlüter®-RENO-RAMP/ –RENO-RAMP-K profils kalpo bez pakāpiena pārejas radīšanai starp flīžu segumu, kas pakļauts lielai noslodzei un tam piekļauto segumu ar mazāku augstumu. Profilā ir iestrādāts spraislis, kas izveido noteiktu attālumu starp flīžu segumu un profilu. (vairāk…)
Schlüter®-RENO-T profils kalpo, lai nosegtu šuvi starp dažādiem viena augstuma grīdas segumiem. (vairāk…)
Schlüter®-DECO ir profils ar platu dekoratīvu redzamo daļu, kas paredzēts dekoratīvas joslas starp flīzēm iegūšanai. (vairāk…)
Schlüter®-TERRAZZO ir sadalošais un dekoratīvais profils no misiņa, terrazzo grīdām. (vairāk…)
Schlüter®-WINKEL ir neperforēts leņķa profils no viengabala materiāla, ko var pielietot dažādiem mērķiem. (vairāk…)
Schlüter®- SHOWERPROFILE-S/ -R ir divdaļīgs ķīļveida profils ar 2% slīpumu sānu malu nosegšanai, kas veidojas uzstādot dušas ar līnijveida dušas kanāli ūdens novadīšanai. Redzamais slīpuma ķīlis ir izgatavots no matēta nerūsējošā tērauda, kam aizmugurējā daļā ir audums nostiprināšanai flīžu līmē. Nerūsējošā tērauda ķīlis tiek ievietots U-formas nesošajā profilā kas izgatavots no cietas plastmasas. (vairāk…)
Schlüter®-SHOWERPROFILE-WS/ -WSK ir divdaļīgs profils kura apakšējā daļa ir izgatavota no anodēta alumīnija un pielietojams grīdas līmeņa dušās sliekšņa izveidošanai. Profila apakšējā nesošā daļa tiek noenkurota flīžu līmē, un tajā var ievietot pusapaļu gumiju vai elastīgu taisnu joslu ūdens pārplūšanas aizsardzībai. Abas versijas ir piemērotas, lai pār tām var pārvietoties ratiņkrēslos. Profils Schlüter®-SHOWERPROFILE-WSK tiek uzlīmēts jau uz esošajiem segumiem. (vairāk…)
Schlüter®-DECO-SG ir dekoratīvs dizaina profils flīžu virsmām. Tas veido 12 mm plašu ēnas šuvi. Profila veidotā šuve ir ideāli piemērota stikla elementu montāžai grīdu un sienu plaknēs. (vairāk…)