KERDI-LINE dušas kanāli un trapi

Sistēma Schlüter®-KERDI komplektējas ar blīvējošām lentām, stūru elementiem un blīvējošām manšetēm izvadiem, kā arī ar līmi Schlüter®-KERDI-COOL, kura kalpo hermētiskai savienojumu salīmēšanai. Sistēmu Schlüter®-KERDI-DRAIN vai Schlüter®-KERDI-LINE kompleksā ar Schlüter®-KERDI-SHOWER moduļiem izmanto ūdens novadīšanai.

Schlüter®-KERDI-LINE ir moduļa veida komplekts līnijas grīdas dušas kanālam ar horizontālu (KERDI-LIHE_H un KERDI-LINE-F) un vertikālu (KERDI-LINE-V) ūdens izvadu. Komplekts ir universāls un var tikt uzstādīts gan dušas centrā, gan pie sienas. (vairāk…)
Schlüter®-KERDI-SHOWER-L ir komplekts no spiedienizturīgām XPS grīdas plāksnēm un plāksnēm ar 2% kritumu, un tieši pie tās pielīmētas Schlüter ®-KERDI hidroizolācijas manžetes uz kuras paredzēts tieši ieklāt grīdas flīzes. Komplekts piemērots Schlüter ®-KERDI-LINE dušas kanāliem, un ir precīzi saskaņots ar tiem, un izmantojama visu garumu kanāliem. (vairāk…)
Schlüter®-KERDI-SHOWER-T ir komplekts no spiedienizturīgām XPS plāksnēm un dušas grīdas elements ar > 2% kritumu uz kura paredzēts tieši ieklāt grīdas flīzes. Tas ir izstrādāts un paredzēts izmantošanai kopā ar Schlüter ®-KERDI-DRAIN dušas grīdas trapiem. Komplektā iekļauta Schlüter ® -KERDI hidroizolācijas manšete grīdas hidroizolācijai. (vairāk…)
Schlüter® – KERDI-DRAIN ir grīdas notek sistēma, kur Schlüter®-KERDI auduma apkakles nodrošina drošu pieslēgumu citiem hidroizolācijas sistēmas materiāliem vai citām hidroizolācijas materiālu sistēmām. (vairāk…)
Schlüter®- SHOWERPROFILE-S/ -R ir divdaļīgs ķīļveida profils ar 2% slīpumu sānu malu nosegšanai, kas veidojas uzstādot dušas ar līnijveida dušas kanāli ūdens novadīšanai. Redzamais slīpuma ķīlis ir izgatavots no matēta nerūsējošā tērauda, kam aizmugurējā daļā ir audums nostiprināšanai flīžu līmē. Nerūsējošā tērauda ķīlis tiek ievietots U-formas nesošajā profilā kas izgatavots no cietas plastmasas. (vairāk…)
Schlüter®-SHOWERPROFILE-WS/ -WSK ir divdaļīgs profils kura apakšējā daļa ir izgatavota no anodēta alumīnija un pielietojams grīdas līmeņa dušās sliekšņa izveidošanai. Profila apakšējā nesošā daļa tiek noenkurota flīžu līmē, un tajā var ievietot pusapaļu gumiju vai elastīgu taisnu joslu ūdens pārplūšanas aizsardzībai. Abas versijas ir piemērotas, lai pār tām var pārvietoties ratiņkrēslos.Profils Schlüter®-SHOWERPROFILE-WSK tiek uzlīmēts jau uz esošajiem segumiem. (vairāk…)