Hidroizolācijas, drenāžas, skaņas izolācijas paklāji

Jau vairāk nekā 25 gadus Schlüter-DITRA25 materiāls ir uzticams risinājums gan kā atdalošs starpklājs, gan kā līmēta hidroizolācija. Schluter®-DITRA25 izmanto flīžu segumos kā izolācijas materiālu, tvaika spiediena izlīdzinoši kārtu aizmuguriska mitruma gadījumos un kā viegli atdalāmu kārtu uz problemātiskām pamatnēm.
Kā pirmais sava veida pasīvi kapilārās drenāžas produkts, Schlüter-DITRA-DRAIN atdala un ventilē telpu zem segumiem gan uz balkoniem un terasēm, gan mitrās telpās. Tādējādi tiek radīta konstrukcija ar lielu slodzes izturību, kas atbilst gan hidroizolācijas, gan pasīvās drenāžas, apakšējās ventilācijas un klājumu atdalīšanas prasībām. Schluter®-DITRA-DRAIN aizsargā apakšējās konstrukcijas no iesūcošā mitruma kaitējuma, kā arī agresīvām vielām.
Schlüter-DITRA-HEAT-E un Schlüter-DITRA-HEAT-DUO nodrošina ļoti ātru, ekonomisku un individuāli pielāgotu elektrisko apkuri.
Skaņu izolējošais materiāls DITRA-SOUND nozīmīgi samazina skaņas noplūdi uz blakus telpām.

Schlüter® KERDI/ -KERDI-KEBA ir hidroizolācijas audums no polietilēna, kas no abām pusēm apstrādāts ar speciālu audumu saķeres uzlabošanai ar flīžu līmi. Tas lieliski der hidroizolācijai uz sienām un grīdai savienojumā ar flīžu segumu. (vairāk…)
Schlüter® KERDI-TS ir materiālu komplekts drošai un hermētiskai pieslēgumu izveidošanai, piemēram, vannām vai dušas paliktņiem. Kopā ar KERDI hidroizolācijas sistēmu atbilst jaunā hidroizolācijas standarta DIN 18534-1 prasībām. (vairāk…)
Schlüter® DITRA 25 ir polietilēna paklājs ar kvadrātiskiem padziļinājumiem, kam otrā pusē ir pielīmēts speciāls audums. Tas ir universāls pamatnes materiāls flīžu segumiem, kas kalpo spriegumu noņemšanai, hidroizolācijai, kā arī ūdens tvaiku spiediena kompensācijai. (vairāk…)
Schlüter® DITRA-DRAIN ir triecienu izturīgs polietilēna materiāls ar speciāli radžotu struktūru vienā pusē un polipropilēna filtra audumu otrā pusē. Tas ir universāls pamatnes materiāls flīžu segumiem, kas kalpo gan spriegumu noņemšanai, gan kā efektīva kapilārpasīvā plānā virsmas drenāža. (vairāk…)
Schlüter® DITRA-HEAT ir polietilēna paklājs ar iegrieztiem padziļinājumiem, kam otrā pusē ir pielīmēts speciāls audums. Tas ir universāls pamatnes materiāls flīžu segumiem, kas kalpo spriegumu noņemšanai, hidroizolācijai, kā arī ūdens tvaiku spiediena kompensācijai ar iespēju ieklāt atbilstošus elektriskās apsildes kabeļus gan grīdu gan sienu apkurei. (vairāk…)
Schlüter® DITRA-SOUND ir smags polietilēna materiāls ar laminētu mīkstu pārklājumu no abām pusēm. DITRA-SOUND kalpo kā skaņas izolācija grīdām un pārklāj pamatnē radušās plaisas. (vairāk…)
Schlüter® KERDI-COLL-L divkomponenta blīvējošā līme uz šķīdinātājus nesaturošas akrilāta dispersijas un cementa reaģējošā pulvera bāzes. Tā ir paredzēta Schlüter®-KERDI slokšņu pārklājuma vietu līmēšanai un hidroizolācijai. (vairāk…)
Schlüter® KERDI-FIX elastīga montāžas līme uz MS-polimēra bāzes. To pielieto savienojuma vietu blīvēšanai un salīmēšanai un Schlüter®-KERDI auduma pārlaidumiem. (vairāk…)