BEKOTEC bez šuvju grīdu paneļi

Schlüter®-BEKOTEC sistēma piedāvā ātri izgatavojamu, plāna biezuma siltās grīdas konstrukciju, kas maz pakļaujas deformācijām un ir bez iekšējiem spriegumiem. Savienojumā ar Schlüter®-BEKOTEC-THERM apkures elementiem tā dod iespēju izveidot efektīvu grīdas apkuri, kas atšķiras ar mazu konstrukcijas augstumu, īsu celtniecības darba laiku, komfortu un mājību.

Schlüter® – BEKOTEC-EN – tā ir droša grīdas konstrukcija, kas pasargāta no plaisāšanas, ar keramikas vai dabīgā akmens flīzētiem bez šuvju grīdas kloniem vai grīdas kloniem ar apkuri ar mazu augstumu no 52 mm (ieskaitot 20 mm siltinājumu). Arī citus grīdu apdares materiālus var pielietot uz BEKOTEC bezšuvju klona. (vairāk…)
Schlüter® – BEKOTEC-EN 23 F ir droša un īpaši plāna montāžas plāksne grīdas konstrukcijai, kas pasargāta no plaisāšanas, ar keramikas vai dabīgā akmens flīzētiem bez šuvju grīdas kloniem vai grīdas kloniem ar apkuri ar augstumu no 31 mm. Arī citus grīdu apdares materiālus var pielietot uz BEKOTEC bez šuvju klona. (vairāk…)
Schlüter® – BEKOTEC-EN 18 FTS ir droša un īpaši plāna montāžas plāksne grīdas no spiedien izturīgas plastmasas kam apakšējā daļā 5 mm skaņas izolācija. Sistēma piemērota peldoša klona ar apkuri vai bez, ierīkošanai virs piemērotas nesašas pamatnes.(vairāk…)
Schlüter® – BEKOTEC-EN 12 FK ir droša un īpaši plāna montāžas plāksne grīdas no spiedien izturīgas plastmasas. Sistēma piemērota peldoša klona ar apkuri vai bez, ierīkošanai virs piemērotas nesošas pamatnes.(vairāk…)
Schlüter® – BEKOTEC-DRAIN ir droša un īpaši plāna montāžas plāksne grīdas konstrukcijai, kas pasargāta no plaisāšanas, ar keramikas vai dabīgā akmens flīzētiem bez šuvju grīdas kloniem āra darbos. (vairāk…)