Schluter – Systems

Kompānija Schluter-Systems KG ir pasaules līderis tehnisko un dekoratīvo flīžu segumu papildelementu ražošanā. Šīs kompānijas materiālus jau ir pazīstama un ļoti pieprasīta jau vairāk kā 50 pasaules valstīs. Piedāvājumā ietilpst plašs tehnisko un dekoratīvo metāla profilu sortiments ar vairāk nekā 4,5 tūkstošu dažādu izstrādājumu un profili nav vienīgais produkcijas veids. Paņemot rokās jebkuru Schluter-Systems izstrādājumu, Jūs sajutīsiet dziļu cieņu par šī pasaules līdera kvalitātes līmeni. Kompānijas piedāvājumā Jūs vienmēr atradīsiet sev nepieciešamo flīžu seguma profesionālai ieklāšanai, lai arī kāds Jums nebūtu uzdevums – privāts interjers vai sabiedriskas telpas ar augstu slodzi.

Schluter-SCHIENE/ -RENO profili flīžu grīdām (vairāk…) Schluter-KERDI-LINE un SHOWER dušas kanāli, trapi un paliktņi (vairāk…)

Schluter-QUADEC/ -JOLLY/ -RONDEC profili flīžu sienām (vairāk…) Schluter-BARA alumīnija profili balkonu malām (vairāk…)

Schluter-TREP profili flīzētām pakāpienu malām (vairāk…) Schluter-TROBA/ -DITRA-DRAIN virsmas drenāžas paklāji (vairāk…)

Schluter-DILEX profili deformācijas šuvēm (vairāk…) Schluter-BEKOTEC grīdas paneļi (vairāk…)

Schluter-DITRA hidroizolācijas, drenāžas un skaņas izolācijas paklāji (vairāk…) Schluter-KERDI-BOARD mitrumizturīgie paneļi (vairāk…)