Migua

MIGUA kompānija ieņem līderpozīcijas Eiropā un specializējas deformācijas šuvju profilu izstrādē, ražošanā un uzstādīšanā. MIGUA profilu sistēmas tiek izmantotas, lai nosegtu un noslēgtu deformācijas šuves. Produkti atbilst vis augstākajiem kvalitātes un drošības standartiem, un ir plaši izmantoti lielu objektu būvniecībā, piemēram, lidostās, dzelzceļa stacijās, rūpnīcas, autostāvvietās, iepirkšanās centros, izstāžu zālēs un slimnīcās. Pieci zīmoli un vairāk nekā 600 veidu pārbaudītas deformācijas šuvju profilu sistēmas, kas apmierinās gandrīz jebkuras prasības būvniecības nozarē.

  MIGUTEC

Deformācijas šuvju profili. Plaša profilu izvēle grīdām, sienām un griestiem iekštelpām. Vienalga vai nepieciešama noturība pret agresīvām ķīmiskām vielām, paaugstinātām higiēnas prasībām, ātriem restaurācijas darbiem vai izplešanās un saraušanās šuvēm. No MIGUTEC profilu sortimenta Jūs vienmēr atradīsiet pareizo risinājumu.

  MIGUTRANS

Pilna alumīnija deformācijas šuvju profili paredzēti grīdām ar transporta slodzēm. Ilgmūžīgi, noturīgi pret nodilšanu un ekspluatācijas laikā neprasoši apkopi – MIGUTRANS profili.

  MIGUTAN

Ūdens necaurlaidīgas deformācijas šuvju konstrukcijas. Izstrādāti izmantošanai sistēmā ar bituma izolāciju, virsmas aizsardzības sistēmām, šķidro hidroizolāciju un iebūvēšanai betonā – MIGUTAN ilgmūžīga ūdens necaurlaidība un piemērotība dažādām transporta slodzēm.

  MIGUPREN

Deformācijas šuvju joslas plakanajiem jumtiem. Inovatīva josla plakanajiem jumtiem un pārsegumiem. Augsta izturība pret karstu bitumu un augsta kustība trīs dimensijās. Šuvēm ar platumu līdz 120 mm.