IndorTec sistēmu risinājumi iekštelpām

Ar IndorTec sistēmām, kas padara risinājumus drošākus, uzticamākus un ērtākus, GUTJAHR piedāvā uzticamus un pārdomātus risinājumus iekštelpām. IndorTec produkti tiek izgatavoti atbilstoši augstākajām prasībām pret kritiskām pamatnēm iekštelpās: no atdaloša paklāja uz kritiskām virsmām līdz dušas kanālu sistēmai grīdas līmeņa dušas ierīkošanai un vienkāršai hidroizolācijas sistēmai iekštelpām.

Atdalošo un spriegumus kompensējošo paklāju sistēma.
Flīzēšanai nepiemērotas pamatnes, kā piemēram, saplaisājis betons, koka grīdas vai jaukta materiāla grīdas, rada lielus izaicinājumus keramisko flīžu klāšanai. IndorTec FLEXBONE ir ideāls šo izaicinājumu risinājums. Pateicoties atdalošo, spriegumus kompensējošo paklāju GripLock tehnoloģijai ir nodrošināta maksimāla saķere ar līmi. (vairāk…)
Grīdas līmeņa dušas kanāli.
IndorTec DRAIN ir inovatīva moduļu veida dušas kanālu sistēma grīdas līmeņa dušām, kas vienkārši apvienojama ar plašām sistēmas sastāvdaļām. Unikāla divu līmeņu drenāža nodrošina ilgstošu kalpošanu bez defektiem un inovatīvā dušas kanālu blīvēšanas sistēma ir viegla lietošanā. (vairāk…)
Elektriskās un ūdens apkures grīdas.
IndorTec THERM ir novatoriska, zema augstuma, sausās būves paneļu ūdens apkures grīdas sistēma, bez ietilpīgiem betonēšanas darbiem. Sistēmas konstrukcijas augstums ir tikai 30 mm. Tas nodrošina ātru grīdas apsildi un ātru reakcijas laiku. (vairāk…)