CeraVent

Armēta vēdināšanas un atdalīšanas sistēma. Flīzētām fasādēm un sienām.

Fasādēm un sienām apšūtām ar keramikas vai dabīgā akmens flīzēm salīdzinājumā ar apmestām fasādēm un sienām ir daudz priekšrocību. Cokoli, kas aplīmēti ar keramikas vai dabīgā akmens plāksnēm piedāvā daudz lielāku arhitektonisko daudzveidību un lielisku triecienizturību.
Lai nodrošinātu apšuvuma ilglaicīgu aizsardzību no izsvīdumiem, sala radītiem bojājumiem un seguma atdalīšanos, konstrukciju nepieciešams atdalīt un vēdināt. CeraVent® sistēma atdala keramikas segumu no pamatnes un izveido ventilējošo kārtu. Sistēmu var izmantot gan uz nupat pielīmētas siltumizolācijas, gan uz bojātām esošām pamatnēm.

Daudzu fizikālu iemeslu dēļ (tvaika difūzija, siltuma uzkrāšanās) keramikas flīžu līmēšana tieši uz siltumizolācijas slāņa ir ļoti problemātiska. Izmantojot atdalošo un ventilējošo sistēmu CeraVent Jūs iegūstat ventilējamas fasādes konstrukciju. 10 mm biezs ventilējošais gaisa slānis novērš mitruma uzkrāšanos aiz keramikas seguma, tai pašā laikā atdalot to no pamatnes. Tas viss ļauj tieši uz CeraVent sistēmas izmantot keramikas flīzes ar izmēru līdz 60 x 60 cm.

Priekšrocības:
⇒ Fasādes un sienas konstrukcijas ventilācija pateicoties neatkarīgai plāksnei. Nodrošina konstrukcijas ventilāciju, tādējādi aizsargājot to no mitruma uzkrāšanās un sala radītiem bojājumiem.
⇒ Keramikas seguma atdalīšana no pamatnes. Keramikas segumi ir atdalīti no pamatnes, tas ir neatkarīgi, un kritiskie bīdes spriegumu no pamatnes netiek pārnesti.
⇒ 
Izmantojams neatkarīgi no pamatnes stāvokļa.  Sistēmu pie pamatnes stiprina ar dībeļu palīdzību. Tādējādi nodrošinot sistēmas droši stiprināšanu arī pie kritiskām pamatnēm, piemēram, pie pamatnēm ar sliktu saķeri, esošiem apmetumiem un mitrām virsmām.

⇒ Izmantojama uz ārējām sienām un fasādēm ar siltinājumu līdz 19 cm un augstumā līdz 20 m.

  1. Siena (mūris, betons, ķieģeļi)
  2. ETICS siltināšanas sistēma
  3. ARDEX X701F – līme plākšņu fiksācijai
  4. CeraVent ventilācijas plāksne
  5. CeraVent stiprināšanas dībeļa komplekts
  6. ARDEX X32 armējošā līmējošā java
  7. CeraVent armējošais audums
  8. ARDEX X32 armējošā līmējošā java
  9. Keramiskā flīze