Produkcija

Kompānija Schluter-Systems KG ir pasaules līderis tehnisko un dekoratīvo flīžu segumu papildelementu ražošanā. Šīs kompānijas materiāli jau ir pazīstami un ļoti pieprasīti jau vārāk kā 50 pasaules valstīs. Piedāvājumā ietilpst plašs tehnisko un dekoratīvo metāla profilu sortiments, drenāžas un skaņas izolācijas paklāji, mitrumizturīgas celtniecības plāksnes, ūdens un elektriskās apkures grīdas.
(vairāk…)
Droša un ātra ūdens novadīšana, ventilācija un segumu atdalīšana: šī ir Gutjahr kompānijas specializācija piedāvājot risinājumu sistēmas balkoniem, terasēm, āra kāpnēm, fasādēm un iekštelpām. Kopš tās pirmsākumiem 1989.gadā, uzņēmums izstrādā un attīsta patentētus praktiskus risinājumus, kas nodrošina vienkāršu ieklāšanu un seguma ilgmūžību, pat uz kritiskām pamatnēm un dažādos laika apstākļos. Gutjahr uzņēmums pastāvīgi attīstās un piedāvā jau gandrīz 300 produktus ne tikai Vācijā, bet arī daudzās citās Eiropas valstīs.
(vairāk…)
MIGUA kompānija ieņem līderpozīcijas Eiropā un specializējas deformācijas šuvju profilu izstrādē, ražošanā un uzstādīšanā. MIGUA profilu sistēmas tiek izmantotas, lai nosegtu un noslēgtu deformācijas šuves. Produkti atbilst vis augstākajiem kvalitātes un drošības standartiem.
(vairāk…)

(vairāk…)
ARDEX kompānija tika dibināta 1949.gadā, un ir viena no veiksmīgākajiem starptautiskajiem uzņēmumiem būvniecības ķīmiskās rūpniecības jomā. Uzņēmuma galvenais birojs atrodas Witten, Vācijā. ARDEX produkcijas sortiments ietver:
betona špakteles un cementi, gruntis un saķeres emulsijas, grīdas špakteles un līdzinātājus, hidroizolācijas, flīžu līmes un šuvotājus, līmes grīdas segumiem un sienu un fasāžu špakteles.
(vairāk…)
  2000.gadā, ARDEX kompānija uzsāka pilnīgi jauna materiāla ražošanu: PANDOMO. Līdz pat šai dienai šīm dekoratīvajām minerālajam grīdām un sienām nav konkurentu. Ar PANDOMO var noformēt, padarīt cildenākas un izgudrot jaunus apdares veidus, ne tikai uz grīdām, sienām un griestiem, bet arī uz paneļiem, kamīniem un galda virsmām, ar PANDOMO var pat radīt pat veselas skulptūras.
(vairāk…)